Kalendář seminářů

Skutečně neexistuje jiný vůdce

než naše touhy a sny.

Zatímco se snažíme setrvávat

v iluzi, že existuje někdo moudřejší,

větší nebo silnější, kdo by nás

vedl, naším osudem je stát se

právě tím moudrým člověkem,

po jakém dychtíme.

 

Julie Diamond

 
 
 

30.
květen
2022

KDE TĚ TLAČÍ BOTA

                          

                              Minisemináře s Ivanem Verným 

                              30. května 2022

                              17:30 - 20:00, v Praze, Po Poli 

 

                              Lektor: Ivan VERNÝ, Dipl. PW.

 

O semináři

Pokud máte chuť a odvahu zkoumat své životní otázky, udělat si krátký coaching své pracovní situace, nechat si supervidovat nějaký případ z praxe, nebo jste jen zvědaví na možnost přímého zážitku procesově orientované práce, srdečně Vás zveme na večer s Ivanem Verným.

 

O lektorovi:

Ivan  se narodil na Slovensku a v roce 1969 odešel s rodiči do Švýcarska, kde má dnes v Curychu soukromou ordinaci. Kromě procesově orientované psychoterapie a ericsonovské psychoterapie ovládá také NLP a supervize zaměřené na umělecké metody (koučování a supervize týmů). Pracuje rovněž s traumatickými stavy. Od roku 1990 v Čechách a na Slovensku vyučuje POP (procesově orientovanou psychologii) a systemické konstelace.  V současnosti se kromě své praxe orientuje na koučování lídrů a týmů v různých organizacích Evropy. Je držitelem Evropského certifikátu psychoterapie. Miluje svou ženu, své dcery, přátele, svou práci a hudbu, tanec, zpěv, vaření marmelády a práci se dřevem.

Více informací: Rádi byste se o lektorovi a procesově orientované psychologii dozvěděli více? Přečtěte si rozhovor s Ivanem Verným.(zdroj: Moje psychologie, srpen, 2021)

Ivan.jpg

17. - 19.
červen
2022

Supervizní kemp

                                                    Supervizní kemp

                                                    Tři dny práce studentů v pokročilé fázi studia                                                            procesové práce s konkrétními klienty, pod                                                              supervizí

 

 

 

                                                    Supervizoři: Ivan Verný, M.D. & Dipl. PW. 

                                                                          a Mgr. Stana Studentova Dipl. PW

                                                    

                                         

                                                    17. – 19. červen 2022  v Osinalicích

 

V rámci supervizního kempu bude příležitost intenzivně supervidovat svou práci s klienty tzv. naživo. Paralelně se bude pracovat ve dvou skupinách, každá s jedním supervizorem, a nebo společně.

 

Supervizní kemp 2022 je otevřen pro studenty české školy procesově-orientované práce (aktuální výcvik Diploma a Foundation), a zároveň pro studenty stejného směru ze Slovenska.

 

Současně jsou srdečně zváni i účastníci kurzů, které organizuje IPOP, aby jako "klienti" přijeli, třeba jen na 1 den na otočku a nebo na víc dní. Klienti budou moci pracovat na svém tématu a současně se rovněž učit z pozorování prací jiných. 

Vedení semináře

Ivan Verný, M.D. & Dipl. PW.

Psychiatr a psychoterapeut s privátní praxí v Curychu, certifikovaný supervizor. Učí procesovou práci v rámci výcviků v Bratislavě, Praze a Curychu. S vášní kombinuje různé metody a odhaluje lidské poklady. Procesovou práci a systemické konstelace učí od roku 1990 a od roku 1994 vede mužské skupiny. Rád objevuje vlastní i cizí hranice, které jsou často definovány plachostí nebo strachem. Neutuchající zvědavost ho vede k novému učení, např. jízda na islandských koních nebo hraní na Hang.

Mgr. Stana Studentova Dipl. PW

Vystudovala psychologii v Brně, poté získala diplom v procesové práci v  Londýně, kde je nyní členkou fakulty RSPOP UK a vede klinické oddělení Centra pro krizovou intervenci a duševní zdraví.

Ve své soukromé praxi pracuje jako psychoterapeutka, facilitátorka a školitelka v oblasti tvořivosti, extrémních stavů vědomí a osobního rozvoje. Je supervizorkou pro studenty, klinické pracovníky a pro manažery v neziskových organizacích. Podílela se na publikování sborníku esejí o vnitřní práci "Far in Far out“. Jejím zájmem je přinášet uvědomění do tvořivosti a různorodosti v každodenních situacích.

Stana_new.jpg
 

Posezení v pohostinném domě

                          

                          Večer se Stáňou Študentovou

                          12. prosince 2016 (18:00-21:00) v Praze

 

 

                          Lektorka: Stáňa Študentová, Dipl. PW.

                                                                     

 

O semináři

Tento večer je strukturován jako „supervize“, kdy budeme dělat sezení/práci ve středu skupiny. Máte tedy možnost se buď aktivně zúčastnit tím, že si přinesete téma, kterým se budeme zabývat ve středu (pozn. vy a Stáňa Študentová) a nebo můžete být zúčastněnými svědky. Obě role jsou důležité a vítané u společného stolu!

 

Vedení semináře

Stáňa Študentová vystudovala psychologii v Brně, poté získala diplom v procesové práci v  Londýně, kde je nyní členkou fakulty RSPOP UK a vede klinické oddělení Centra pro krizovou intervenci a duševní zdraví.

Ve své soukromé praxi pracuje jako psychoterapeutka, facilitátorka a školitelka v oblasti tvořivosti, extrémních stavů vědomí a osobního rozvoje. Je supervizorkou pro studenty, klinické pracovníky a pro manažery v neziskových organizacích. Podílela se na publikování sborníku esejí o vnitřní práci "Far in Far out". Je také konzultantkou pro organizační týmy v oblasti týmového rozvoje a řešení konfliktů. Jejím zájmem je přinášet uvědomění do tvořivosti a různorodosti v každodenních situacích.

25.

červen

2022

SILOVÉ POLE VZTAHU

                          

                                                        Seminář  25. června 2022, Praha

                                                        Lektorka: Stáňa Študentová, Dipl. PW.

 

O semináři

Vztahy jsou nevyzpytatelné. Procesově orientovaná práce se vztahy je založená na objevování procesu tak, jak se odvíjí v interakci mezi dvěma nebo vícero lidmi. Jde o to stát se ve vztazích k druhým sama/sám sebou a pomoci jim růst také. 

O lektorce:

Vystudovala psychologii v Brně, poté získala diplom v procesové práci v  Londýně, kde je nyní členkou fakulty RSPOP UK a vede klinické oddělení Centra pro krizovou intervenci a duševní zdraví. V České republice vede výcvik v POP, který je organizovaný Institutem procesově orientované práce (IPOP). Ve své soukromé praxi pracuje jako psychoterapeutka a školitelka v oblasti tvořivosti a osobního rozvoje. Je supervizorkou pro studenty, klinické pracovníky a pro manažery v neziskových organizacích. Je také konzultantkou pro organizační týmy v oblasti týmového rozvoje a řešení konfliktů. Jejím zájmem je přinášet uvědomění do tvořivosti a různorodosti v každodenních situacích. 

Stana_new.jpg

...připravujeme:

  • 9. – 11. září 2022 – veřejný seminář