top of page

Konference

14

května

2015

Budování autentických organizací:

Moc, výkonnost & leadership

Co by se stalo, kdybychom měli svolení mluvit o tématech, které jsou v práci tabu, přitom nás nejvíce ovlivňují a zažíváme díky nim ve svém profesním životě nejvíce stresu? Co by se stalo, kdybychom měli prostředky a metody, jak o nich mluvit a to tak, že by z toho mohly mít užitek naše organizace? Dokázalo by to výrazně zvýšit výkon vaší organizace?

 

Autentičnost, rozdíly a konflikty, boj o moc, obavy a pochyby, dynamika vztahů a napětí v týmu: tyto věci zažíváme všichni, ale hovoříme o nich jen zřídka.

 

Přidejte se k nám a mluvte o těchto a jiných tématech, "o kterých se nemluví", a naučte se nové způsoby, jak přinést změnu do svých organizací i svého okolí.

Tato konference a navazující workshop nabízejí jedinečnou příležitost naučit se nové metody a pojetí jak zvyšovat kvalitu práce a posilovat participaci a engagement prostřednictvím přinášení našeho autentického a celistvějšího já do pracovního života.

 

Jste leadrem organizace, odborníkem v oblasti HR, facilitátorem, koučem, manažerem týmu, který se zajímá o rozvoj organizací, ale i o svůj osobní růst? Baví vás učit se nové metody? Iniciujete změny ve svém okolí nebo rádi přemýšlite o nových konceptech? Pak je toto setkání pro vás. 

15-17
května
2015

Budování autentických organizaci:

Klíčové kompetence moci


KAPACITA WORKSHOPU

JE JIŽ

NAPLNĚNA!

Navazující workshop s Julie Diamond

 

V životě organizací je moc často zdrojem velkých obtíží, stojí
za špatným řízením, konflikty, šikanováním a "toxickou" atmosférou.
Boje o moc podkopávají naši spolupráci a způsobují, že ze strachu z možné kritiky nesdílíme své nápady a brzdíme svou tvořivost. A naše neschopnost používat moc nám brání v rozhodnosti, znemožňuje nám přijímat a dávat přímou zpětnou vazbu nebo vést produktivní rozhovor.

 

Přitom moc sama o sobě není ten problém. Moc je energie, lidská snaha tvarovat svět, ovlivňovat ostatní, udělat něco významného. Moc se může těžko řídit, ale mít ji je důležité. Je tvořící a tvůrčí. Pověříte-li někoho mocí, je angažovanější, kreativnější a má více inspirace. Moc nám pomáhá spolupracovat s protivníky, překonávat propastné rozdíly a vytvářet řešení i těch nejobtížnějších problémů.

 

Tří-denní prožitkový seminář vám poskytne nástroje a metody k tomu, jak rozvíjet vlastní moc a proměnit ji na klíčovou kompetenci leadershipu. Ať už pracujete ve velké nebo malé společnosti, obchodní nebo neziskové, start-upu, nebo státní správě či sociální službě, najdete zde nástroje, jak se zorientovat v dynamice moci a zvyšovat vlastní schopnost vedení. 

 

Pozvánka od Caspara Fröhlicha

31. 3. 2015

Pozvánka od Elke Schlehuber 

17. 3. 2015

Přečtěte si překlad článku od Julie Diamond

 

Potřebujeme inteligenci moci?

Nové video s Julie Diamond

17. 2. 2015
 

Nová pravidla moci (v angličtině)

bottom of page