top of page

Speakři a facilitátoři

14

května

2015

Budování autentických organizací:

Moc, výkonnost & leadership

Příležitost pro setkání se s několika špičkovými a zajímavými speakry jak z ČR, tak ze světa. Promícháme několik perspektiv na tyto témata, a to od českého ex-GŘ z bankovní skupiny, americké psycholožky a konzultantky, která pracuje s organizacemi, přes švýcarské a německé kouče, až po českého HR experta a britské facilitátory. 

Julie DIAMOND. PhD.

Julie je konzultantka v oblasti leadershipu, koučka a trenérka z Portlandu, Oregon, USA, která působí mezinárodně. Již více než 25 let je v čele vytváření příležitostí pro transformační učení a rozvoj, napříč různými sektory. Od magisterských programů v oblasti procesově-orientované psychologie, po rozvojové programy pro lídry z businessu, státního i neziskového sektoru.

Jeji aktuální výzkum se soustřeďuje na používání moci ve vedení, a její příspěvky na toto téma najdete na jejím blogu, "Uživatelská příručka k moci" na www.juliediamond.net. Julie umí přinášet srozumitelnost do komplexních a složitých konceptů, a její autentický a dynamický styl facilitace podporuje opravdové porozumění a má hluboký přínos do učícího procesu.

Caspar FRÖHLICH

Caspar se zabývá poradenstvím pro top management mezinárodních firem, jako např. Daimler, KPMG, Continental, Metrohm. Mluví a píše o inovativních přístupech v leadershipu a nových způsobech spolupráce v moderních korporacích. Získal titul MBA se zaměřením na finance, prošel rozsáhlým tréninkem v oblasti organizačního poradenství a má diplom v oblasti facilitace hluboké demokracie.

Jeho leadership-blog "Manage your boss", který publikuje každý týden na top 3 web-portálech ve Švýcarsku, má čtenost až 10 000 čtenářů týdně. Pracuje a žije v Curychu ve Švýcarsku.

Stanislav HÁŠA

Stanislav je profesionální průvodce lidí, HR poradce, kouč a facilitátor, s více než 16 lety zkušeností. Jeho profesní historie zahrnuje businessové role v investiční bance a holdingu (finanční ředitel, projektový leader), jako i role v řízení lidí (Human Capital Advisory leader v konzultační společnosti, a HR ředitel velké pojišťovny).

Tyto dva směry se prolínají i jeho vzděláním, a to psychologie a ekonomie, s PhD. v oboru manažerské psychologie.

S nadšením a entusiasmem rozvíjí své projekty Prothea a Po poli a učí na vysoké škole.

Anup KARIA

Anup je certifikovaný procesově-orientovaný facilitator a konzultant na organizační rozvoj s vice než 20 lety zkušeností s prací s jednotlivci a skupinami. Učí procesově-orientovanou psychologii ve Velké Británii, ČR a mezinárodně, vede semináře a má konzultační praxi v Londýně.

Je spoluzakladatel společnosti Asta Facilitation, která pracuje s organizacemi v oblasti rozvoje leadership, diversity a change managementu. 

Elke SCHLEHUBER

Elke má 17 let zkušeností v oblasti rozvoje organizací a týmů, osobního rozvoje a rozvoje leadershipu. V Německu, na hranicích se Švýcarskem, provozuje svoji konzultační praxi. Pracuje s jednotlivci, týmy i celými organizacemi.

Témata, která jí hýbou v práci a v životě jsou: posilování ženských kvalit ve veřejném prostoru, přinášení víc uvědomění do toho, jak zacházíme s mocí v našem vnitřním životě a ve vztazích. V neposlední řadě ji zajímá jak se co nejvíc spojovat se spiritualitou, která nás všechny ovlivňuje. 

 

Stanya STUDENTOVA

Stanya je certifikovaná procesově-orientovaná facilitátorka a konzultantka na organizační rozvoj, která pracuje v oblasti kreativity, diverzity, leadershipu, facilitace konfliktů, vzdělávání, rozvoje a managementu v Londýně. V organizacích nejčastěji pracuje na rozvoji týmů a facilitaci konfliktů. Vystudovala psychologii v Brně. V minulosti působila jako učitelka umění, a tak přináší svoji vášeň pro rozvíjení tvůrčích směrů do každodenního života a objevování potenciálu ve výzvách, kterým čelíme na hranici našich zkušeností. Koučuje profesionály vzdělávání, manažery, mediátory, umělce...

Lubor ŽALMAN

Lubor, momentálně zakladatel a partner investiční společnosti EnCor Capital Management. Jeho profesní kariéra je silně spojena s českým bankovním sektorem, kdy přes 9 let vedl v roli CEO Raiffeisenbank. Tato role zahrnovala nejen výzvy v rámci středo-evropské bankovní skupiny, ale navíc slučování dvou bank na českém trhu.

Předtím působil v oblasti investičního bankovnictví v Komerční bance a v consultingu s McKinsey & Company. Je silným leaderem a inspirativním speakrem. 

bottom of page