top of page

Blažené nebezpečí

 
 

 

 

Miniseminář s Ivanem Verným 10. června 2015, Praha

 

Lektor: Ivan Verný, M.D. & Dipl. PW.

 

 

O semináři

Nevím, jak Vy, ale pro mě jsou vztahy největším dobrodružstvím mého života. Nejen milostné vztahy, ale i vztahy k mým dětem, přátelům, kolegům, sousedům, dokonce k mým příbuzným.

 

Tento miniseminář se bude věnovat minicvičením pro některé aspekty vztahů. Kterým? Co by Vás zajímalo? Mě zajímá přitažlivost, zamilovanosti, strach z komplikací a co udržuje vztahy čerstvé a zajímavé. A také sexualita.

Na ty 3,5 hodiny semináře potřebujete zvědavost, odvahu a ochotu sebereflexe.

 

Ivan Verný, M.D. & Dipl. PW.

62letý Ivan Verný, původně plachý chlapec, se díky provokující terapeutce odvážil kontaktovat zajímavé ženy a objevil, že i on je zajímavý muž. Asi v té době zjistil, že je i zajímavý člověk. A ještě stále žasne nad krásnými setkáními ve světě a nad tím, jak jednoduché je se zamilovat. Víckrát denně. Kromě téměř 30leté lásky ho s jeho ženou pojí láska k jeho dcerám, studentkám a studentům, klientkám a klientům, přítelkyním a přátelům.

 

Psychiatr, procesově orientovaný a systemický psychoterapeut a supervizor s privátní praxí v Curychu. Vyučuje procesově orientovanou psychologii již od roku 1989 v Československu (ČR a SR), Řecku, Německu, Itálii a Izraeli.

 

Více informací: Rádi byste se o lektorovi a procesově orientované psychologii dozvěděli více? Přečtěte si rozhovor s Ivanem Verným.
(zdroj: Jan Honzík pro Magazín Maitrea)

 

 

 

Organizace

 

Místo: Praha, bude upřesněno

Kdy: 10. června 2015, 17.30

 

Cena: 600 Kč / 1 osoba.

Nabízíme omezený počet dotovaných míst pro studenty, matky/otce na mateřské/rodičovské dovolené a seniory. (500 Kč/1 osoba).Pro více informací pište na kurzy@processwork.cz

 

Registrace: Vyplňte prosím formulář přihlášení on-line. Seznamte se, prosím, s našimi storno podmínkami.
 


Kontaktní osoba: Anna Audrlická, 776 688 922

 

  

bottom of page