top of page
říp_fotka.jpg

Sto let přede mnou, sto let za mnou

 

Úvod do procesově orientovaného přístupu k práci se skupinou

 

Miniseminář s Ivanem Verným 10. června 2015, Praha

 

Lektoři: Mgr. Stáňa Študentová, Dipl. PW, Anup Karia, Dipl. PW

 

 

O semináři

Slavili jste v říjnu 2018 sto let Československa nebo jste dali přednost prodlouženému víkendu s rodinou? Ať už jste dělali cokoliv, spoluvytvářeli jste dědictví pro příští generace. V současném intenzivním sociálním a politickém dění a v pozadí probíhajících klimatických změn se před námi vynořuje řada otázek. Jak nás ovlivňuje naše minulost? Jak chceme žít dnes a co chceme zanechat pro příští generace? Kam patříme? Co pro nás vlastně náš stát reprezentuje a jak jsme my jeho součástí? Jak se na jeho podobě podílíme? Jsme ještě „děti tatíčka Masaryka“ nebo už jsme rezignovali a dohlédneme jen na nejbližší píseček? … Je to téma do obyváku, ložnice nebo na náměstí? O čem se v těchto dnech v české kotlině mluví a co je zde tabu?

V tomto workshopu budete mít příležitost oslovit alespoň některé z těchto otázek. Individuálně, v párech i ve skupinách se budeme snažit prozkoumat hlubiny našeho snění o sounáležitosti s národem i vlastním rodem (rodinou), komunitou a světem, ve kterém žijeme a chceme žít.

Budeme se učit a praktikovat z palety facilitačních dovedností worldworku. World-work je aplikace procesově orientované psychologie zaměřená na porozumění kolektivním a skupinovým dynamikám, řešení konfliktů a práci s organizacemi.

 

Mgr. Stáňa Študentová, Dipl. PW, Anup Karia, Dipl. PW

Jsme zkušení facilitátoři v oblasti řešení konfliktů. Řadu let zkoumáme a pracujeme s konflikty vlastními a s konflikty jiných, ať už jsou to jednotlivci, týmy a nebo organizace v Evropě (zejména v České republice), ve Velké Británii a ve světě. Oba také vedeme tréninkové školy v Procesově orientované psychologii.
Těšíme se na sdílení z bohaté studnice našich zkušeností.

 

 

Organizace

 

Místo: Praha 2

Kdy: 3. března 2019, 9:30 - 17.30

 

Cena: 

2 000 Kč přihlášení a úhrada kurzu do 15. 1. 2019
2 100 Kč přihlášení a úhrada kurzu do 5. 2. 2019
2 300 Kč přihlášení a úhrada kurzu do 2. 3. 2019

Nabízíme omezený počet dotovaných míst pro studenty, matky/otce na mateřské/rodičovské dovolené a seniory. Pro více informací pište na kurzy@processwork.cz

 

Registrace: Vyplňte prosím formulář přihlášení on-line. Seznamte se, prosím, s našimi storno podmínkami.
 


Kontaktní osoba: Oleg Šuk, 775 152 503

 

  

bottom of page